!
тест
ТЕСТ
УКР РУС
0 (800) 50-10-89 +38 (03477) 2-80-80

Звернення №667

Благоустрій: Вивіз несанкціонованого сміття
вулиця Винниченка не уточнено, Долина
Звернення отримано:
22.05.2017 10:00
Звернення передано
на виконання:
22.05.2017 10:01
Звернення закрито:
23.06.2017 14:59

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 22 травня 2017 о 10:00.

2  

Звернення передано на виконання в Долинська міська рада 22 травня 2017 о 10:01.

3  

Виконання звернення завершене 23 червня 2017 о 14:59.